Sezon 2017/2018

Sezon 2017/2018
02/20/18

Terminarz rozgrywek w piłce siatkowej kobiet

w roku akademickim 2017/2018.

 

RUNDA II

 

ZESPOŁY

DATA

GODZINA

MIEJSCE

UMB - UwB

08.03.2018

(Czwartek)

18.30

Hala UMB ul. Wołodyjowskiego  1

PB- WSWFiS

08.03.2018

(Czwartek)

18.30

Hala PB ul.Wiejska 41

UwB - WSWFiT

13.03.2018 ( Wtorek )

18.30

Hala UwB ul. Świerkowa 20a

PB  - UMB

15.03.2018 (Czwartek )

18.30

Hala PB ul.Wiejska 41

UwB - PB

20.03.2018 ( Wtorek)

18.30

Hala UwB ul. Świerkowa 20a

UMB - WSWFiT

21.03.2018

(Środa)

17.00

Sala gimnastyczna DS  nr 1 ul. Akademicka 3


Sezon 2017/2018
02/20/18

Terminarz rozgrywek w piłce siatkowej mężczyzn

w roku akademickim 2017/2018.

 

RUNDA II

 

ZESPOŁY

DATA

GODZINA

MIEJSCE

UwB - UMB

06.03.2018

(Wtorek)

18.30

Hala UwB ul. Świerkowa 20a

PB - WSWFiT

07.03.2018

(Środa)

18.30

Hala PB ul.Wiejska 41

PWSZ Suwałki – PB

12.03.2018

(Poniedziałek)

15.00

Hala OsiR ul. Wojska Polskiego 17

PWSZ Suwałki - UMB

12.03.2018

(Poniedziałek)

16.30

Hala OsiR ul. Wojska Polskiego 17

UwB - WSWFiT

13.03.2018

(Wtorek)

18.30

Hala UwB ul. Świerkowa 20a

UMB - PB

14.03.2018

(Środa)

18.30

Sala gimnastyczna DS  nr 1 ul. Akademicka 3

PB - UwB

21.03.2018

(Środa)

18.30

Hala PB ul.Wiejska 41

UMB - WSWFiT

21.03.2018

(Środa)

18.30

Sala gimnastyczna DS  nr 1 ul. Akademicka 3

PWSZ Suwałki - UwB

27.03.2018

(Wtorek)

15.00

Hala II LO w Suwałkach

ul. Tadeusza Kościuszki 36 (wejście na halę od

ul. Krótkiej)

PWSZ Suwałki - WSWFiT

27.03.2018

(Wtorek)

16.30

Hala II LO w Suwałkach

ul. Tadeusza Kościuszki 36 (wejście na halę od

ul. Krótkiej)


Sezon 2017/2018
01/22/18

Sezon 2017/2018
10/06/17

Sezon 2017/2018
10/06/17
Terminy treningów
SEKCJI KLUBU UCZELNIANEGO AZS POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ
W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018

Judo – Trener  dr Piotr Klimowicz
(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Poniedziałek: 20:00 – 21:30
Środa: 20:00 – 21:30

Koszykówka Kobiet – Trener mgr Dawid Szczerbiński (mail: d.szczerbinski@pb.edu.pl)
(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Poniedziałek: 18:30 – 20:00
Piątek: 15:30 – 17:00

Koszykówka Mężczyzn –Trener mgr Sławomir Szczerbiński  (mail: slaw1607@wp.pl)
(Hala ACS  Politechniki Białostockiej)
Wtorek: 18:30 – 20:00
Czwartek: 17:00 – 18:30

Lekka Atletyka Mężczyzn - Trener  mgr  Andrzej Kukliński
Poniedziałek: 16:00 – 17:30 (Siłownia Wydz. Budownictwa)
Wtorek: 17:00 – 18:30 (hala ACS Politechniki Białostockiej)

Lekka Atletyka Kobiet - Trener mgr Paweł Kukliński
Środa: 16:00 – 17:30 (stadion BOSiR)
Wtorek: 17:00 – 18:30  (hala ACS Politechniki Białostockiej)

Futsal (Piłka Nożna) Mężczyzn-Trener mgr Jarosław Kierdelewicz
(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Poniedziałek: 20:00 – 21:30
Środa: 20:00 – 21:30

Futsal (Piłka Nożna) Kobiet-Trener mgr Jarosław Kierdelewicz
(hala ACS Politechniki Białostockiej)
Czwartek: 18:30 – 20:00

Pływanie – Trener mgr Dawid Szczerbiński
(Basen BOSiR  ul. Włókiennicza)
Poniedziałek: 20:45 – 21:30
Czwartek: 20:45 – 21:30

Piłka Siatkowa Kobiet – Trener mgr Małgorzata Sobolewska
(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Wtorek:  18:30 – 20:00
Czwartek: 18:30 – 20:00

Piłka Siatkowa Mężczyzn –Trener mgr Stanisław Piątkowski
(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Poniedziałek: 18:30 – 20:00
Środa: 18:30 – 20:00

Tenis Stołowy – Trener  mgr Andrzej Kukliński
(Sala tenisa ACS Politechniki Białostockiej)
Wtorek: 18:30 – 20:00

Trójbój Siłowy – Trener  mgr Sławomir Szczerbiński
(Siłownia  ACS Politechniki Białostockiej)
Czwartek: 15:30 – 17:00

Ergometr Wioślarski – Trener mgr Witold Głuszuk
(Siłownia ACS Politechniki Białostockiej)
Wtorek: 15:30 – 17:00

Badminton – Trener mgr Dawid Szczerbiński
(mail: d.szczerbinski@pb.edu.pl)
(Hala ACS Politechniki Białostockiej)
Piątek: 14:00 – 15:30

Kolarstwo Górskie - Opiekun dr inż. Wojciech Kruszyński (mail: w.kruszynski@pb.edu.pl)

Szachy - mgr Sławomir Szczerbiński (tel. 536 331 488)
(mail: slaw1607@wp.pl)


WSZYSTKICH  STUDENTÓW, SPORTOWCÓW
ZAPRASZAMY  NA  TRENINGI  SEKCJI !!!