Sezon 2016/2017

AMP FUTSAL

Posted: Mar 16, 2017
W dniach 23-26 luty 2017r. w Katowicach odbył się turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Mężczyzn, w którym wystąpiło 16 najlepszych zespołów z całej Polski.
W fazie grupowej Politechnika Białostocka zmierzyła się z zespołami Uniwersytetu Ekonomicznego z Krakowa, PWSZ Konin i Uniwersytetu Zielonogórskiego. W pierwszym meczy nasz zespół przegrał niestety 2:0 z Uniwersytetem Ekonomicznym z Krakowa. Następnie nasi piłkarze pokonali wysoko PWSZ Konin 6:1 i zremisowali 3:3 (mimo zdecydowanej przewagi w meczu) z Uniwersytetem Zielonogórskim. Dało nam to 3 miejsce w grupie i brak awansu do fazy finałowej.
Na pocieszenie udało nam się wywalczyć brązowy medal w klasyfikacji Uczelni Technicznych.