Sezon 2016/2017

MISTRZOSTWA PB W KOSZYKÓWCE


Sezon 2016/2017
Posted: Apr 26, 2017
MIĘDZYNARODOWE  MISTRZOSTWA  POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ
 W KOSZYKÓWCE    20 - 27.04.2017
W turnieju udział biorą następujące zespoły:
1. CHINY (CH) -      Shijia Wang, Liming Fu, Ziliang Zhang, Hu Zhao, Xiaole Miao,
                                     Shizhao Wu, Guangming   Liang, Yiwei Wei.
2. HISZPANIA  (H) - Tiago Amaral, Antonio Fernandez,  Dani Guemes, Petar Maslesa,
                                Branko Stanisavlfevic, Okan Ulukus, Mehmet Mert, Alper Liciktay.
3. ZARZĄDZANIE  (Z) - Daniel Dryl, Jakub Jóźwiuk, Kordian Jóźwiuk, Rafał Bolesta,
                                           Mateusz Zachowicz, Bartłomiej Młodzianowski,
                                          Tomasz Kisielewski.
4. PRACOWNICY  (P) -  Daniel Puch, Rafał Grodzki, Sebastian Walicki,
                                          Krzysztof Krynicki, Przemysław Chmielewski,
                                          Adam Piotrowski, Marcin Fiedorowicz,
                                              Dawid Szczerbiński
5. KOSZYKÓWKA KOBIET (K) - Izabela Juchnicka, Ewelina Konopko,
                                                         Ewa Korszaczuk,  Karolina Sławińska,
                                                          Karolina Zalewska, Justyna Amonowicz,
                                                         Natalia Hanusiak, Aleksandra Brzezińska,
                                                          Marta Kulesza, Mariola Puchalska,
                                                             Aleksandra Wysocka
6. BADMINTON (B) -  Michał Kozłowski, Marcin Suprun, Tomasz Sagun,
                                            Jakub Augustyniak,   Damian Niemyjski, Adrian Kulhawik,
                                                 Paweł Pietruczuk, Mariusz Moniuszko

GRUPA   A                          GRUPA   B
1.  H                               1. CH
2.  P                                2.  Z
3.  K                                3.  B

TERMINARZ  ROZGRYWEK:
1.  24.04.2017(poniedziałek)  godz. 17 00   H - P   40:54 (11:30)
2.  24.04.2017(poniedziałek)  godz. 18 00   K - H  40:61 (17:32)
3.  24.04.2017(poniedziałek)  godz.  18 45  P - K   66:57 (30:27)

4.  25.04.2017(wtorek)  godz. 17 30       Z - B    51:22 (14:24)
5.  25.04.2017(wtorek)  godz. 18 15     CH - Z   29:43 (15:25)
6.  25.04.2017(wtorek)  godz.  19 00    CH - B   49:51 (16:22)

7.  27.04.2017(czwartek)  godz.  16 00    H - Z
8.  27.04.2017(czwartek)  godz.  16 45    P - B
9.  27.04.2017(czwartek)  godz.  17 30    mecz o 3 miejsce
10. 27.04.2017(czwartek) godz.  18 15   mecz o 1 miejsce
11.  08.05.2017 (poniedziałek) godz. 18 30 CH - K  mecz o 5 miejsce
Przygotował S.Szczerbiński
Print