Komunikat z 1 dnia

Grupa A 
1. Politechnika Łódzka 1 3 5:4 
2. Olsztyńska Szkoła Wyższa 1 1 3:3 
3. Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie 2 1 7:8 

Szkoła Główna Służby Pożarniczej Warszawa - Politechnika Łódzka 4:5 (2:3). Bramki: Michał Klaus 2, Kamil Kulas 14, 23, 28 - Dariusz Kosiński 10, 23, Robert Oborowski 30, Adrian Ulfik 11, Piotr Gołuch 4. Żółte kartki: Michał Płaszczyński, Kamil Kulas, Kamil Bądkowski, Sebastian Klaus (SGSP), Adrian Ulfik (Politechnika Łódzka). Sędziowali: Rafał Przytuła, Paweł Chrzanowski. Trzeci sędzia:Rafał Pisarczyk 

Olsztyńska Szkoła Wyższa - Szkoła Główna Służby Pożarniczej 2:2 (0:2). Bramki: Maciej Waląg 23, Piotr Żórański 30 - Michał Klaus 6, Paweł Wasiulewski 13. Żółte kartki: Oskar Osika, , Mariusz Krech (OSW Olsztyn), Sebastian Bednarczyk (SGSP). Sędziował: Paweł Chrzanowski, Rafał Pisarczyk.Trzeci sędzia: Rafał Przytuła. 

Politechnika Łódzka - Olsztyńska Szkoła Wyższa Olsztyn

Grupa B
1. Uniwersytet Łódzki 1 3 3:2
2. Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki 2 3 7:3
3. Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie 1 0 0:5

Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki - Akademia Finansów i Biznesu Vistula 5:0 (2:0). Bramki: Tomasz Koniczek 9, Marcin Plaga 14, Tomasz Kiliańczyk 19, Michał Hryszko 21, Marcin Kesler 29. Żółte kartki: Michał Mościński (WSWFiT), Kamil Domański, Mateusz Nikojałczyk (Vistula).Sędziował: Rafał Pisarczyk, Rafał Przytuła. Trzeci Sędzia: Paweł Chrzanowski. 

Uniwersytet Łódzki - Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki 3:2 (2:1). Bramki:Mariusz Woźniak 7, 22, Kamil Bartos 5 - Maciej Kesler 12, Karol Janik 20. Żółte kartki: Witold Kurzawa (Uniwersytet Łódzki), Kamil Zapolnik (WSWFiT). Sędziował: Paweł Chrzanowski, Rafał Przytuła. Trzeci sędzia: Rafał Pisarczyk. 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula - Uniwersytet Łódzki 

Grupa C 
1. Politechnika Białostocka 1 3 7:3 
2. Społeczna Akademia Nauk w Łodzi 2 3 7:9 
3. Politechnika Warszawska 1 0 2:4 

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi - Politechnika Warszawska 4:2 (1:2). Bramki: Kamil Stopczyk 10, Paweł Kamiński 18, 22, 25 - Tadeusz Stoniowski 3, 6. Sędziował: Konrad Kiełczewski, Przemysław Sarosiek. Trzeci sędzia: Tomasz Frąk. 

Politechnika Białostocka - Społeczna Akademia Nauk w Łodzi 7:3 (2:1). Bramki: Łukasz Andzielewicz 2, Adam Butkiewicz 5, 20, Przemysław Siuchno 14, 27, Jakub Budźko 16, Kamil Tomczyk 18 - Grzegorz Gałecki 3, 16, 29. Żółte kartki: Łukasz Andzielewicz (PB), Bartłomiej Przybyłowski (SAN). Sędziował: Tomasz Frąk, Przemysław Sarosiek. Trzeci sędzia: Konrad Kiełczewski. 

Politechnika Warszawska - Politechnika Białostocka 


Grupa D 
1. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 2 6 5:1 
2. Uniwersytet w Białymstoku 2 3 4:4 
3. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2 1 3:5 
4. Uniwersytet Warszawski 2 1 2:4 

Uniwersytet Warszawski - Akademia Leona Koźmińskiego 1:1 (1:1). Bramki: Nikodem Starek 2 - Jakub Wachnicki 3. Żółte kartki: Piotr Bieńkowski (ALK). Sędziował: Konrad Kiełczewski, Tomasz Frąk.Trzeci sędzia: Przemysław Sarosiek. 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Uniwersytet w Białymstoku 2:0 (0:0). Bramki: Bramki: Łukasz Pisarzewski 24, Daniel Chiliński 25. Żółta kartka: Marcin Bochenek (UwB). Sędziował: Tomasz Frąk, Przemysław Sarosiek. Trzeci sędzia: Konrad Kiełczewski. 

Akademia Leona Koźmińskiego - Uniwersytet w Białymstoku 2:4 (1:2). Bramki: Michał Jagodziński 15, 21 - Radosław Niwiński 19, 28, Bochenek Marcin 7, Adam Zacharczuk 14. Żółte kartki:Michał Jagodziński, Jakub Wachnicki, Piotr Bieńkowski (ALK), Michał Matys, Marcin Borowik, Grzegorz Kawałko (UwB). Czerwona kartka: Piotr Bieńkowski (ALK, za 2 żółte). Sędziował Tomasz Frąk, Konrad Kiełczewski. Trzeci sędzia: Przemysław Sarosiek. 

Uniwersytet Warszawski - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski 1:3 (0:2). Bramki: Dominik Majewski - Tomasz Śnieżawski, Paweł Andrzejewski, Łukasz Pisarzewski. Żółte kartki: Adam Grażulewicz (UWM). Sędziował: Rafał Przytuła, Rafał Pisarczyk. Trzeci sędzia: Paweł Chrzanowski. 

WTOREK, 29 stycznia

Hala UwB, ul. Świerkowa 
9.00 - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Akademia Leona Koźmińskiego 
10.10 - Politechnika Warszawska - Politechnika Białostocka 
11.20 - Uniwersytet w Białymstoku - Uniwersytet Warszawski 
12.30 - 15.00 - PRZERWA 
15.00 - III C - III D 
16.10 - I C - II D 
17.20 - III C - IV D 
18.30 - I D - II C 

Hala ZSR Dojlidy, ul. Suchowolca 
9.00 - Politechnika Łódzka - Olsztyńska Szkołą Wyższa 
10.10 - Akademia Finansów i Biznesu Vistula - Uniwersytet Łódzki 
12.20 - 15.30 - PRZERWA 
15.30 - I A - II B 
16.40 - III A - III B 
17.50 - I B - II A 

ŚRODA, 30 stycznia

Hala UwB, ul. Świerkowa 
9.00 - I C - I D 
10.10 - II D - II C 
11.20 - 13.30 - PRZERWA 
13.30 - mecz o 9. miejsce 
14.40 - mecz o 3. miejsce 
15.50 - mecz o 1. miejsce 

Hala ZSR Dojlidy, ul. Suchowolca 
9.00 - I A - I B 
10.10 - II B - II A 
11.20 - 13.30 - PRZERWA 
13.30 - mecz o 11. miejsce 
14.40 - mecz o 7. miejsce 
15.50 - mecz o 5. miejsce 


KLASYFIKACJA STRZELECKA 
3 - Kamil Klaus (Politechnika Łódzka), Grzegorz Gałecki, Paweł Kamiński (SAN) 
2 - Michał Klaus (SGSP), Dariusz Kosiński (Politechnika Łódzka), Mariusz Woźniak (Uniwersytet Łódzki), Marcin Kesler (WSWFiT), Adam Butkiewicz, Przemysław Siuchno (PB), Tomasz Słoniowski (Politechnika Warszawska), Radosław Niwiński (UwB), Michał Jagodziński (ALK), Łukasz Pisarzewski (UWM) 
1 - Robert Oborowski, Adrian Ulfik, Piotr Gołuch (Politechnika Łódzka), Paweł Wasiulewski (SGSP), Maciej Waląg, Piotr Żórański (OSW Olsztyn), Tomasz Koniczek, Marcin Plaga, Tomasz Kiliańczyk, Michał Hryszko, Karol Janik (WSWFiT), Kamil Bartos (Uniwersytet Łódzki), Łukasz Andzielewicz, Jakub Budźko, Kamil Tomczyk (PB), Kamil Stopczyk (SAN), Nikodem Starek (UW), Jakub Wachnicki (ALK), Tomasz Śnieżawski, Paweł Andrzejewski, Dominik Majewski, Daniel Chiliński (UWM), Bochenek Marcin, Adam Zacharczuk (UwB). 

ŻÓŁTE KARTKI 
3 - Piotr Bieńkowski (ALK) 
1 - Sebastian Bednarczyk, Michał Płaszczyński, Kamil Kulas, Kamil Bądkowski, Sebastian Klaus (SGSP), Adrian Ulfik (Politechnika Łódzka), Oskar Osika, Mariusz Krech (OSW Olsztyn), Michał Mościński (WSWFiT), Kamil Domański, Mateusz Nikojałczyk (Vistula), Witold Kurzawa (Uniwersytet Łódzki), Łukasz Andzielewicz (Politechnika Białostocka), Bartłomiej Przybyłowski (SAN), Michał Jagodziński, Jakub Wachnicki (ALK), Marcin Bochenek, Michał Matys, Marcin Borowik, Grzegorz Kawałko (UwB), Adam Grażulewicz (UWM). 

UWAGA!

W 3. serii spotkań pauzuje: Piotr Bieńkowski (ALK).
 
Przemysław Adam Sarosiek 
Sekretarz Podlaskiego Związku Piłki Nożnej 
tel 501 072 304