PALM pływanie 26.04.2005

26.04.2005 r. na basenie przy ul. Włókienniczej w Białymstoku odbyła się Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w Pływaniu podczas której duży sukces odnieśli zawodnicy sekcji pływackiej KU AZS Politechniki Białostockiej zwyciężając klasyfikację drużynową mężczyzn oraz zajmując drugie miejsce w klasyfikacji kobiet.
Indywidualnie zawodnicy Politechniki Białostockie zajęli następujące miejsca:
 
KOBIETY
50 m stylem dowolnym
          2. Katarzyna Matejczyk         30,22
          5. Karolina Rybek                  33,55
50 m stylem klasycznym
          6. Małgorzata Starościak        47,46
         12. Ewelina Matowicka           52,22
25 m stylem motylkowym
          4. Anna Wierzbicka                16,19
         10. Magdalena Strzymińska    20,33
50 m stylem grzbietowym
          1. Emilia Kaniak                     36,41
          3. Anna Wierzbicka                36,54
100 m stylem zmiennym
          2. Katarzyna Matejczyk          1:19,80
          5. Emilia Kaniak                     1:26,25
Sztafeta 4x50 m stylem zmiennym
          3. PB                                       2:35,51
Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym
          4. PB                                      2:37,34
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1.WSWFiT, 2.PB, 3.AM, 4.WSFiZ, 5.UwB, 6.NKRRiWF, 7.WSAP, 8.WSE
 
MĘŻCZYŹNI
50 m stylem dowolnym
          1. Łukasz Rybołowicz            25,77
          4. Kamil Goss                         26,65
         10. Łukasz Grabowski             28,84
50 m stylem klasycznym
          2. Radosław Błachno              33,90
          3. Konrad Muraszkiewicz       33,95
          5. Łukasz Grabowski              36,03
50 m stylem motylkowym
          2. Karol Goroszkiewicz          28,21
          4. Wiktor Jakubowski             29,71
          8. Kamil Goss                         31,21
50 m stylem grzbietowym
          2. Rafał Lach                           32,20
          3. Karol Goroszkiewicz           32,26
100 m stylem zmiennym
           3. Łukasz Rybołowicz            1:08,94
           6. Radosław Błachno              1:11,25
           7. Wiktor Jakubowski             1:11,74
 
Sztafeta 4x50 m stylem zmiennym
            1. PB                                       2:06,23
Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym
            1. PB                                       1:48,96
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1.PB, 2.WSWFiT, 3.AM, 4.WSFiZ, 5.UwB, 6.WSAP, 7.NKRRiWF, 8.WSE.