Terminarz

PONIEDZIAŁEK, 28 stycznia


Hala UwB, ul. Świerkowa 20A

9.00 - Uniwersytet Warszawski - Akademia Leona Koźmińskiego
10.10 - Społeczna Akademia Nauk w Łodzi - Politechnika Warszawska
11.20 - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Uniwersytet w W Białymstoku
12.30 - 14.30 - PRZERWA
14.30 - Politechnika Białostocka - Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
15.40 - Akademia Leona Koźmińskiego - Uniwersytet w Białymstoku
17.00 - CEREMONIA OFICJALNEGO OTWARCIA TURNIEJU
18.15 - Uniwersytet Warszawski - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski


Hala ZSR Dojlidy, ul. Księdza Suchowolca 26

9.00 - Szkoła Główna Służby Pożarniczej - Politechnika Łódzka
10.10 - Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki - Akademia Finansów i Biznesu Vistula
12.20 - 14.00 - PRZERWA
14.00 - Olsztyńska Szkoła Wyższa - Szkoła Główna Służby Pożarniczej
15.10 - Uniwersytet Łódzki - Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki



WTOREK, 29 stycznia



Hala UwB, ul. Świerkowa 20A

9.00 - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Akademia Leona Koźmińskiego
10.10 - Politechnika Warszawska - Politechnika Białostocka
11.20 - Uniwersytet w Białymstoku - Uniwersytet Warszawski
12.30 - 15.00 - PRZERWA
15.00 - Politechnika Warszawska - Uniwersytet Warszawski
16.10 - Politechnika Białostocka - Uniwersytet w Białymstoku
17.20 - Politechnika Warszawska - Akademia Leona Koźmińskiego
18.30 - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Społeczna Akademia Nauk w Łodzi


Hala ZSR Dojlidy, ul. Księdza Suchowolca 26

9.00 - Politechnika Łódzka - Olsztyńska Szkołą Wyższa
10.10 - Akademia Finansów i Biznesu Vistula - Uniwersytet Łódzki
12.20 - 15.30 - PRZERWA
15.30 - Politechnika Łódzka - Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki
16.40 - Olsztyńska Szkoła Wyższa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
17.50 - Uniwersytet Łódzki - Szkoła Główna Służby Pożarniczej



ŚRODA, 30 stycznia


Hala UwB, ul. Świerkowa 20A

9.00 - Politechnika Białostocka - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
10.10 - Uniwersytet w Białymstoku - Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
11.20 - 13.30 - PRZERWA
13.30 - mecz o 9. miejsce
14.40 - mecz o 3. miejsce
15.50 - mecz o 1. miejsce


Hala ZSR Dojlidy, ul. Księdza Suchowolca 26

9.00 - Politechnika Łódzka - Uniwersytet Łódzki
10.10 - Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki - Szkoła Główna Służby Pożarniczej
11.20 - 13.30 - PRZERWA
13.30 - mecz o 11. miejsce
14.40 - mecz o 7. miejsce
15.50 - mecz o 5. miejsce